اوشن بی سامانه طراحی سایت شرکتی در تهران

.

اوشن بی یک سامانه طراحی سایت شرکتی در تهران می باشد ، که باهدف ارایه خدمات طراحی سایت شرکتی فعالیت میکنید .

سامانه طراحی سایت شرکتی اوشن بی به صورت چند زبانه پیاده سازی شده  و این قابلیت را برای کاربران خود فراهم میکند تا با هر زبانی محتوای خود را در سایت قرار دهند و وبسایت خود را به صورت چند زبانه مدیریت کنند .

 

از ویژگی های مهم اوشن بی این است که ابتدا هزینه ای را از کاربران خود برای طراحی سایت در یافت نمیکند و پس از انجام و تست توسط کار بر در صورت رضایت هزینه را دریافت میکند . این امر باعث شده تا کاربران اوشن بی و با خیال راحت سایت خود را طراحی کنند و به اوشن بی اعتماد کنند .


لازم به ذکر است که با وجود شرکت های متعدد در طراحی سایت در تهران اما بسیاری از شرکت ها سایت های موفقی را طراحی نمیکنند زیرا انها فقط سایت طراحی میکنند . مشاوره قبل از شروع طراحی ، استاندارد نویسی قالب سایت ، امکانات سئو در پنل مدیریت ، آموزش به کاربران ، بررسی روزانه وب سایت ها برای اطمینان از فعال بودن و درصورت مشکل سریع به کاربران اطلاع دادن توسعه سیستم مدیریت محتوا هر ساله و هم چنین بروز رسانی با متد های روز دنیا از ویژگی های اوشن بی می باشد .


اگر به دنبال این هستید که وب سایتی را طراحی کنید تا به کسب و کار شما کمک کند و در پیشرفت شما بی تاثیر نباشد ! و هم چنین یک پشتیبانی در لحظه و عالی را تجربه کنید اوشن بی میتواند وب سایت شما را طراحی و بهرتین خدمات را در زمان انجام پروژه تحویل پروژه و بعد از انجام پروژه به شما ارایه دهد .

 

با اوشن بی تماس بگیرید .

 


 

اوشن بی سامانه طراحی سایت شرکتی در تهران
#طراحی سایت در تهران    # طراحی سایت شرکتی در تهران    # طراحی وب سایت در تهران    # طراحی وب سایت شرکتی در تهران    # مشاوره طراحی سایت در تهران   
image-preview
loading