چند نکته مهم در طراحی وب سایت

 

موفقیت هر وب سایت به طور کامل بستگی به نحوه طراحی آن دارد. این که طراحان در طول توسعه آن به شدت مراقب بوده اند یا نه. وب سایت طراحی شده شما که شامل قابلیت استفاده و ابزار است، موفقیت را تعیین می کند و نه طراحی بصری. از آنجا که سایت شما چهره کسب و کار شماست، و بیشتر مشتریان بالقوه قبل از اینکه در فروشگاه شما نگاه کنند، سایت شما را میبینند.

بنابراین، چگونه یک وب سایت خوب طراحی کنید؟
طراحی وب سایت خوب نیاز به طیف گسترده ای از متخصصان دارای تخصص در زمینه های مختلف دارد. تلاش های جمعی آنها باید در زمانی اتفاق بیفتد که یک تصمیم مهم برای انجام آن وجود داشته باشد.  در زیر به چند اصول مهم برای داشتن یک وب سایت خوب میپردازیم.

1. ساده بودن

طراحی بیش از حد یا استفاده از المان های مختلف باعث دور کردن مخاطب از هدف اصلی سایت میشود. یک طراحی تمیز و ساده بودن نه تنها باعث جذاب شدن وب سایت می شود، بلکه همچنین به کاربر کمک می کند که از یک صفحه به صورت یکپارچه استفاده کند.

 

2. داشتن ثبات و هماهنگی

هماهنگی در طراحی وب سایت بسیار مهم است. فونت ها، اندازه ها، سرفصل ها، زیر عنوان ها و سبک های دکمه باید در وب سایت یکسان باشد.

3. سازگاری با تمام مرورگرها

اگر طراحی وب سایت شما از تمام اندازه صفحه نمایش پشتیبانی نمی کند، احتمال این است که نبرد خود را با رقبای خود از دست بدهید. امروزه استفتده از گوشی ها و تبلت ها بسیاران زیاد شده است پس طراحی سایت به صورت رسپانسیو یک نکته مهم است که باید رعایت شود.

 

4.بارگیری آسان

هیچ کس وبسایتی را دوست ندارد که مدت زمان زیادی را برای بارگیری اتخاذ کند. بنابراین با بهینه سازی اندازه تصاویر و پایین آوردن حجم تصاویر باعث بالا رفتن سرعت سایت خود شوید. 

 

 

چند نکته مهم در طراحی وب سایت
#طراحی سایت    # نکات مهم در طراحی سایت    # کاهش لود شدن سایت    # تصاویر جذاب    # طراحی رابط کاربری سایت    # ux    # ui    # طراحی زیبا    # طراحی سایت زیبا    # طراحی سایت در تهران   
image-preview
loading